ceturtdiena, 2015. gada 29. oktobris

Adventes kalendāri 2015

Mums mājās Ziemassvētku gaidīšanas laikā nu jau neiztrūkstoša sastāvdaļa ir Adventes kalendārs! Mēs to šogad lietosim jau sesto gadu!

Bet jau otro gadu pēc kārtas piedāvāju pie Adventes kalendāra tikt arī Jums! Ielūkojieties www.idejukrelles.lv un tur atradīsiet:

1. Adventes kalendāru nr.1 - EgleŠis kalendārs ir tāds pats, kā jau piedāvāju pagājšgad, tikai šogad esmu pacentusies mazliet vairāk un 24 tamborētie rotājumi ir viens no otra pilnīgi atšķirīgi!
Šis ir arī kalendārs, ko lietojam mājās mēs paši!

2. Adventes kalendārs nr2 - Virtene


Kalendārs sastāv no 24 karodziņiem virtenē, kur katram ir uzdrukāts virsī attiecīgās dienas skaitlis un maza kabatiņa, kurā ielikt mazu dāvaniņu!
Ir iespēja virteni pasūtīt vienu garu ar 24 kabatiņām virtenē, vai arī 2 īsākas ar 12 kabatiņām katrā - katram pēc viņa mājokļa iespējām un vajadzībām!
Šis kalendārs sastāv no 1 lielas mājas un 24 mazām kabatiņām, kur katrai ir uzdrukāts virsū tās dienas skaitlis!

Kabatiņas Jūs varat piepildīt pēc saviem ieskatiem! Mums tas parasti ir kāds mazs saldums un/vai maza zīmīte ar apsolījumu, ko tajā dienā varam paveikt kopā ar bērniem (kopīgi izgatavot kādu Ziemassvētku dāvanu, aiziet uz teātri vai uzcept piparkūkas)! Jo laiks, ko mēs pavadām kopā ar saviem bērniem ir vislabākā un vislielākā dāvana, ko varam viņiem dot šajā īpašajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā!


Un kā Jūs savās mājās gaidāt Ziemassvētkus?

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...