ceturtdiena, 2015. gada 12. februāris

Puķu sedziņa ceturtajam bērniņam

Sākšu ar to, ka būt mammai četriem bērniem ir interesanti un ļoti ļoti skaisti! Būt mammai četriem bērniem nav grūtāk kā būt mammai tikai diviem, bet tas prieks par četriem bērniem gan ir dubultīgs!

Gaidot savu ceturto bērniņu apvienojot patīkamo ar lietderīgo uztamborēju "puķu sedziņu". Lai arī mēs līdz pašām beigām nezinājām, vai savā ģimenē sagaidīsim brālīti vai māsiņu, tomēr sirds dziļumos man bija pārliecība, ka šoreiz būs meitiņa (un godīgi sakot pēc diviem puikām ļoti gribējās atkal meitiņu :) ) Tāpēc ļāvos savām sajūtām un sedziņa uztapa ļoti sievišķīga!


Sedziņa ir tamborēta no daudziem maziem kvadrātiņiem. Shēmu atradu te: http://myrosevalley.blogspot.ch/2013/06/maybelle-square-crochet-pattern.html
Jau sen sapņoju par šāda tipa sedziņu, bet zināju, ka liela izmēra segu man nepietiks pacietības uztamborēt... Tāpēc šoreiz izmantoju iespēju, ka mazulim vajadzēja patiešām siltu sedziņu un ļāvos kvadrātiņu valdzinājumam!


Sedziņa tamborēta no 100% vilnas. Šīs vasaras blogdraugu tikšanās reizē saklausījusies labās atsauksmes, dziju šoreiz iegādājos pie saviem kaimiņiem - Klippan Saulē!


Baidoties - "a ja nu tomēr piedzimst puika:)" - starp rozā puķēm uztapa arī zilas, zaļas un violetas, kopā veidojot patiesi krāsainu, priecīgu un skaistu ziedu pļavu! Rozā maliņa gan uztapa jau pēc māsiņas ierašanās pasaulē, lai vēl meitenīgi skaistāk!

Mūsu mazajai māsiņai tagad ir pašai sava ļoti ļoti silta un apburoši skaista ziedu pļava!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...