otrdiena, 2015. gada 24. februāris

Kristību jaciņa

Mums vienmēr ir licies svarīgi savu jaunpiedzimušo bērniņu pēc iespējas ātrāk nokristīt - uzticēt savu bērniņu Dievam, atdot to Dieva gādīgajās rokās. Jo - "Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts". (Mk 16:16)

Tāpēc šoreiz savu mazo meitiņu nokristījām jau nepilnu 2 nedēļu vecumā! Un šajās nepilnajās divās nedēļās uztapa arī skaista, balta kristību jaciņa!


Es esmu mamma 4 bērniem, tāpēc droši varu teikt - esmu mamma ar pieredzi! :) Un mana pieredze rāda, ka ļoti svarīgi ir bērniņu uz šādiem pasākumiem saģērbt silti! Tāpēc jaciņa tamborēta no ļoti siltas dzijas, kuras sastāvā ir 80% merīnvilna!
Ietērpta skaistajā un siltajā jaciņā, ietīta savā vēl siltākajā puķu sedziņā, neskatoties uz to, ka ārā bija ziema, mazā meitiņa jutās silti un omulīgi un visu savu kristību dievkalpojumu (vairāk kā 2h) mierīgi nogulēja!

Katras kristības ir ļoti īpašs, nozīmīgs un neaizmirstams mirklis mūsu ģimenei. Liels prieks, ka šoreiz varējām svinēt kristības jau savam ceturtajam bērniņam!

Vienīgi Dievam gods un pateicība par tik kuplu ģimeni!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...