otrdiena, 2015. gada 20. janvāris

Komplekts jaundzimušajam!

Tieši pirms nedēļas mēs savās mājās piedzimstot sagaidījām savu ceturto bērniņu - šoreiz mazu, mīļu un bezgala jauku meitiņu! Tagad, kā mana lielā meita saka, mūsu ģimenē viss ir līdzsvarā - trīs meitenes un trīs puikas! :)Katru reizi gaidot bērniņu gribās radīt kaut ko īpaši viņam, tāpēc šoreiz tapa balti zābaciņi "Ideju kreļļu" stilā un klāt pieskaņota balta jaciņa! Viss ir tamborēts no siltas un mīkstas dzijas (80% merīnvilna, 20% akrils), lai mazajam cilvēciņam ziemā silti un patīkami!


Tagad, iespējams, te kādu brīdi būs klusāks, lai gan man ir iekrājies ko parādīt un par ko pastāstīt...
Un arī veikals darbojās! Lielā Ziemassvētku iepirkšanās buma dēļ plaukti ir tādi patukšāki, bet tās lietas, kas ir gatavas, ir pieejamas tieši tādā pašā kārtībā kā līdz šim! Savu iespēju robežās centīšos lēnām veikala plauktus atkal piepildīt, bet patiešām lēnām!

Mazā meitiņa un ģimene tagad pirmajā vietā! Viss pārējais pēc tam!

3 komentāri:

  1. Laura, mīļi un sirsnīgi sveicieni ar vēl vienas mīļsirsniņas ienākšu jūsu nu jau kuplajā ģimenītē. Tāds prieks par jums - veselību, mīlestību, gaišas domas!!!
    Pievienojos, ka katrs bērniņš ir īpašs un pelnījis tikai sev veltītu uzmanību, komplektiņš jauki pieskaņojas esošajam gadalaikam - ziemai - ar savu balto krāsu.

    AtbildētDzēst
  2. Vissiltākie sveicieni arī no mums! Lai jums jauka un mīļa kopā būsana! Meita.....cik skaisti!!!

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...