trešdiena, 2014. gada 5. novembris

Adventes kalendārs - Veikalā!

Mūsu ģimenē neiztrūkstoša lieta gaidot Ziemassvētkus ir Adventes kalendārs! Pirmo reizi šādu adventes kalendāru es uzšuvu pirms 4 gadiem, kad man bija tikai viens bērns - mana meita. Tagad bērni man jau ir trīs, bet mēs joprojām lietojam to pašu kalendāru, jo bērniem tas gadu no gada neapnīk, liekas interesants un aizraujošs!


Tā domājot par šī gada Ziemassvētku gaidīšanas laiku, iedomājos, ka varbūt vēl kādam gribas tikt pie šāda koša, krāsaina, interesanta, aizraujoša un, pats galvenais, vairākas reizes lietojama Adventes kalendāra? Tāpēc tagad tas ir pieejams Veikalā


Kalendārs sastāv no eglītes, 24 kabatiņām, kurām ar roku ir izšūts attiecīgais dienas skaitlis un 27 tamborētiem eglīšu rotājumiem. Eglīšu rotājumi ir nepieciešami tikai 24, es dodu līdzi 3 vairāk, ja nu gadījumā kāds nozūd, lai kalendārs patiešām būtu izmantojams vairākus gadus!

Adventes kalendāra ideja ir, ka bērns katru dienu atver vienu kabatiņu un tajā esošo eglīšu rotājumu pakarina eglītē. Tā Ziemassvētku vakarā eglīte būs pilnībā izrotāta! Lieliska aktivitāte bērnam, lai gaidītu Ziemassvētkus!

          
Kalendārs 1.decembrī
Kalendārs 24.decembrī

Kalendāru var lietot tādu, kāds tas ir. Bet katra kabatiņa ir pietiekami liela, lai tajā papildus eglītes rotājumam ievietotu kādu mazu saldumu vai kādu mazu zīmīti ar apsolījumu, ko Jūs tajā dienā varat paveikt kopā ar bērnu (izgatavot kādu Ziemassvētku dāvanu, aiziet uz teātri vai uzcept piparkūkas)! Jo tas laiks, ko mēs pavadām kopā ar bērniem ir vislielākā un vislabākā dāvana, ko varam viņiem veltīt šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā!Kalendārs tiek izgatavots pēc iepriekšēja pasūtījuma! 
Pasūtījumus pieņemu līdz 15.novembrim, lai paspētu to izgatavot un vēl nogādāt pie Jums līdz 1.decembrim!

Raksti uz idejukrelles @ inbox.lv vai aizpildi pieteikuma formu Veikalā!

Un vismaz turpmākos pāris gadus varēsiet aizmirst par pēdējā brīdī pirktajiem šokolādes kalendāriem, turklāt šis kalendārs arī lieliski kalpos kā skaists Ziemassvētku rotājums Jums mājās!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...