otrdiena, 2014. gada 1. jūlijs

Krāsainā mozaīka

Jau vairākas dienas Veikalā jaunumu saulītē gozējas pavisam jauns produkts - krāsainā mozaīka!


Sākotnēji bija ideja mozaīku uzšūt tikai saviem bērniem. Tomēr tā sanāca tik forša, ka likās nepiedodami nedot iespēju pie tādas tikt arī citiem... tāpēc tagad piedāvāju to arī savā veikalā!

Krāsainā mozaīka ir attīstoša spēle, kas būs aizraujoša bērniem gan 1,5 gadu vecumā, gan jaunāko klašu skolēniem, gan pieaugušajiem! Mozaīka bērniem attīsta loģisko domāšanu, kombinēšanas spējas, iztēli un fantāziju.
Katra mozaīka sastāv no 42, 30 vai 20 gabaliņiem (pēc jūsu izvēles), kur katram gabaliņam vienā pusē ir 2 dažādu krāsu trijstūri, bet otrā pusē vienkrāsains kvadrāts.

Katrs mozaīkas gabaliņš ir mīksts, bērnam un videi draudzīgs. Sākotnēji bērns mazā vecumā mozaīkas gabaliņus var vienkārši ņurcīt, būvēt no tiem torni, bet jau lielākā vecumā apgūt krāsas, tās kombinējot līnijās, vai apgūt ģeometriskās figūras, mēģinot no vienas krāsas salikt trijstūri, kvadrātu, trapeci vai paralelogramu! Vai vienkārši ļaut vaļu savai fantāzijai un iztēlei un veidot no mozaīkas gabaliņiem interesantus, krāsainus un aizraujošus rakstus, tādējādi audzinot sevī pacietību un koncentrēšanās spējas! 

Pastāstīšu par mūsu ģimenes pieredzi ar šo mozaīku. Novērojumi rāda - jo lielāks vecums, jo mozaīka liekas interesantāka. Mūsu gandrīz divgadniekam mozaīkas gabaliņus ļoti patīk pasūkāt/pagrauzt, ņurcīt, mētāt un dažreiz arī kā klucīšus mēģināt salikt lielākos vai mazākos torņos. Mūsu gandrīz piecgadniece jau spēj patstāvīgi sēdēt pie galda un mēģināt no krāsainajiem gabaliņiem izveidot kādu rakstu vai zīmējumu. Vidējais brālis parasti viņu asistē un pacietīgi vēro, kas māsai sanāks. Ilgi gan pacietības viņiem uz to nav. Saliek vienu iedomāto rakstu un viss. Pietiek. Meklē jaunu nodarbi. Tāpēc tagad man ir plāns izveidot un izprintēt dažādus rakstus un zīmējumus un dot viņiem mēģināt salikt tos. Varbūt tad būs interese uz ilgāku laiku. 
Bet... toties es pati jau vairākas reizes esmu nopietni aizrāvusies ar kvadrātiņu kombinēšanu dažādos rakstos! Tā patiešām liek fantazēt, iztēloties un palauzīt galvu īstenojot savu iedomāto rakstu!


Mozaīka tiek izgatavota no 100% kokvilnas audumiem, pildījumā - sintepons. Katra mozaīkas gabaliņa izmērs ir ~8x8cm. 
Tā kā uzšūt šādu mozaīku ir garš un laikietilpīgs process, tad katra pasūtītā mozaīka tiek izgatavota pēc īpaša pasūtījuma! Tas nozīmē, ka katram ir iespēja pasūtīt mozaīku ar sev vēlamo gabaliņu skaitu un arī sev vēlamajās krāsās un krāsu kombinācijās!

Šobrīd veikalā piedāvāju 3 dažādus komplektus:
1. Mozaīka ar 42 gabaliņiem 7 krāsās;
2. Mozaīka ar 30 gabaliņiem 6 krāsās;
3. Mozaīka ar 20 gabaliņiem 5 krāsās.

Bet šie komplekti nav akmenī kalti - varu uzšūt arī mozaīku no 100 gabaliņiem tikai 2 krāsās vai 20 gabaliņu mozaīku 10 krāsās! Te ir Jūsu iespēja radoši izpausties!

Meklējiet krāsaino un fantāziju attīstošo mozaīku veikalā vai vienkārši rakstiet man uz e-pastu!

Ir arī citi jaunumi - "Ideju kreļļu" bloga un veikala jaunumus tagad var lasīt arī Facebookā! Pievienojies!

   

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...