pirmdiena, 2014. gada 16. jūnijs

Grabulīši patiešām maziņiem - Zaķi

Gatavojoties lielajam gadatirgum Brīvdabas muzejā tapa vairākas jaunas lietas, kas lielās aizņemtības dēļ vispirms aizbrauca uz gadatirgu, bet tikai tagad lēnām tiek rūpīgi sarindotas "Ideju kreļļu" veikalā!

Viena no šīm jaunajām lietām ir grabulīši patiešām maziņiem bērniņiem!


Grabulītis laikam ir pati populārākā mazuļu rotaļlieta. Tomēr šis ir pavisam īpašs grabulītis, jo ir īpaši veidots tā, lai mazulim būtu gan interesants, gan attīstošs, gan draudzīgs!

Grabulīša apkārtmērs ir tikai ~7cm, kas nozīmē, tas lieliski ieguls pat vismazākā cilvēciņa rokā. Izvēlētie dažādas tekstūras un kontrastējošu krāsu audumi attīstīs mazuļa tausti un redzi. Tomēr grabulītis ir mīksts, kas nozīmē, ka mazulis, spēlējoties un vēl tikai mācoties saprast savu roku kustības, sev stipri neiesitīs un mazie zvaniņi tā pildījumā radīs pavisam klusu zvanu skaņu nevis lielu grabošu troksni, kas liks mācīties saklausīt un ieklausīties pavisam trauslajā skaņā!


Šujot un radot jaunas rotaļlietas, es vienmēr domāju par saviem trim bērniem un par to, vai es gribētu, lai šāda rotaļlieta būtu manu bērnu rokās! Tāpēc visi izmantotie materiāli ir dabīgi. Šiem "zaķiem" ir izmantoti vai nu dažādas tekstūras 100% kokvilnas audumi vai arī viens audums ir 100% kokvilna, bet otrs 100% lins. Tāpēc tie būs droši gan ņurcīšanai, gan grabināšanai, gan arī sūkāšanai!

Meklējiet zaķus veikalā!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...