pirmdiena, 2013. gada 18. novembris

Latvijas Dzimšanas diena

Latvijas Dzimšanas diena mūsu ģimenē allaž ir bijusi svarīga un nozīmīga diena. Tomēr šogad, kad mājās ir neizsmeļami zinātkāra četrgadniece, viss ir mazliet citādāk, jo šiem svētkiem sākām gatavoties jau pirms nedēļas!
Galvenais mērķis bija iemācīties Latvijas himnu, ko ļoti veiksmīgi esam arī izdarījuši. Latvijas himna tagad tiek dziedāta vairākas reizes dienā - gan vakar baznīcā svētku dievkalpojumā, gan šodien knapi atvērtām acīm no paša rīta vēl esot gultā. Kādam vien atliek ieminēties par Latvijas Dzimšanas dienu, kā uzreiz atskan Latvijas himna!

Šorīt, izmantojot lielo interesi par Latviju, kopā ar bērniem sameklējām Latviju gan Eiropas, gan pasaules kartē. Izrunājām, ka Latvijai ir četri novadi. Kopīgi nodziedājām "Dvēseles dziesmu" (jā, arī to mēs mākam dziedāt), lai beidzot saprastu kas tā tāda Kurzeme, Vidzeme, Zemgale un Latgale, par ko dziesmā dziedam! Atradām kartē Rīgu, savus laukus un vēl dažas mūsu ģimenei stratēģiski svarīgas vietas. Tāda kārtīga Latvijas ģeogrāfijas mācību stunda mums sanāca!


Beigās aizdedzinājām trīs sarkanbaltsarkanas svecītes, lai tās degtu mums mājās visu dienu!

Daudz laimes Dzimšanas dienā, Latvija!
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...