otrdiena, 2013. gada 16. jūlijs

Lieli jaunumi - savs logo!

Es ilgi loloju domu, ka vajadzētu "Ideju krellēm" tikt pie sava logo.
Man šobrīd dzīvē tāds periods, ka gribās visu izdarīt pašai. Tā nu ķēros pati arī pie logo zīmēšanas... Izdomāju, kādu to gribu redzēt, izmēģināju vienu zīmēšanas programmu pēc otras, bet tomēr... vīlos! Nācās secināt, ka manas zināšanas un spējas šai ziņā ir mazliet par īsu!
Bet ir fantastiski, ka grūtā brīdī labi draugi ir gatavi izlīdzēt! Tā pirms nepilna mēneša ar savas labākās bērnības draudzenes starpniecību saņēmu savā Dzimšanas dienā vislielāko dāvanu - savu logo! Vēlreiz liels paldies Tev!

Šobrīd ir divi varianti - viens melns, otrs krāsains! Kurš Jums patīk labāk?
8 komentāri:

 1. Man labāk krāsainais. Jo man jau šķiet, ja ir idejas tad tās pilnīgi noteikti ir krāsainas.

  AtbildētDzēst
 2. logotipam par ļaunu nenāk 2 versijas- krāsains un monohroms, jo - ne vienmēr krāsainu tāpat varēsi nodrukāt. n krāsainajam neieteiktu melno kontūru.

  AtbildētDzēst
 3. Es par otro variantu!!!

  AtbildētDzēst
 4. Varbūt visu atstāt melnu, bet vienu vai divas pērlītes iekrāsot? Bet bez melnas kontūras...

  Bet logo kopumā ļoti foršs - sievišķīgs! :) Ja jāizvēlas no šiem diviem, tad labāk patīk melnais. Arī drukāšanai uz leibliem daudz labāk ģeld tāds līdz 3 krāsām. Tīri tehniski. Jo vairāk krāsu, jo dārgāks logo, bet ir iekārtas, kas tikai divas krāsas drukā...

  AtbildētDzēst
 5. Krāsas- acij tīkamāks. Bet no praktiskā viedokļa- tomēr jau melnais logo. Mazums- kādā publiskā pasācienā izdomāsi ko noorganizēt ar savu iniciatīvu, radošumu..un tad, lai visiem paliek pa piemiņu- bums!- zīmodziņa nospiedums ar tavu logo virsū! Tā, ka es šoreiz laikam par praktiskumu "nobalsošu"! Bet katrā ziņā- apsveicu tevi ar tavu logo, kas melnbalts vai krāsains, bet jau tagadiņ ir ļoti skaists un tavam blogam ļoti... ļoti atbilstošs! =-)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies par komentāriem!
  Sākotnēji doma bija, ka logo būs melns. Un tādu arī zīmējām. Bet, kad ieraudzīju, uzreiz iedomājos, ka pietrūkst košuma un tomēr krāsainuma... Tā nu uztapa arī krāsainais variants! Man pašai tas krāsainais patīk labāk! Bet paturēšu abus - tad jau redzēs, kuru lietošu biežāk!

  AtbildētDzēst
 7. Jā, man arī it kā labāk krāsainais patīk, bet praktiskāk šķiet melnais! Paturi abus! :)

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...