trešdiena, 2013. gada 30. janvāris

Otra dzīve krēsliņam

Kā jau jūs visi zināt, man mājās aug 3 mazi bērni! Un stāsts šoreiz par barošanas krēsliņu!


Mums ir tāds pavisam vienkāršais krēsliņa variants, bet kalpojis viņš ir patiešām godam - izturēja visu meitas tajā sēdēšanas laiku un gandrīz izturēja arī lielo puiku! Gandrīz tāpēc, ka pirms dažiem mēnešiem pārvalkā radās neliels caurumiņš un mazajiem pirkstiņiem to tik ļoti patika knibināt, ka drīz vien mazais caurumiņš kļuva liels, tad vēl lielāks un beigās - pavisam liels mega caurums :)
Man kā mammai divreiz nebija jādomā. Sapratu, ka ir jāuzšuj jauns pārvalks, jo krēsliņš jau vēl ļoti labi noder lielākajam puikam un mums taču aug arī trešais mazulis, kuram arī jau pavisam pavisam drīz tas būs nepieciešams! Un tāda sīkuma pēc būtu ļoti muļķīgi pirkt jaunu krēsliņu...


Tā nu iztērējot vien dažus latus audumu veikalā un ieguldot apmēram 2 stundas darba, krēsliņš tika pie otras pavisam krāsainas un košas dzīves! Un tā kā iepriekšējais pārvalks bija tāds pavisam neizteiksmīgi bālgani zaļš, tad šis jaunais košais un krāsainais pārvalks rada sajūtu, ka mājās būtu radies kaut kas pilnīgi jauns!


Bet tas lielākais prieks un gandarījums ir par to, ka pašiem bērniem jaunais krēsliņš ļoti patīk! Puika pirmajā vakarā no krēsliņa nemaz neizkāpa un pat mana trīsgadniece, kurai pirms tam krēsliņš galīgi neinteresēja, pēdējās dienās diezgan bieži izmanto iespēju tajā pasēdēt!

Krēsliņam patiešām ir priecīga un krāsaina otrā dzīve!
Tad nu ceru, ka kalpos tikpat labi!

2 komentāri:

 1. Jā, šitie lieliski krēsliņi!
  Es savulaik arī savējo renovēju :
  http://mammasrokas.blogspot.com/2010/03/barosanas-kreslina-parvertibas.html
  Un ir baigi forši, ka mainot tikai pāris sīkumus, izveidojas pavisam cita dizaina un noskaņas krēsliņš!

  AtbildētDzēst
 2. Mūsējais (pēc skata ļooooti līdzīgs jūsējam) jau kādas 3 reizes mainījis vizuālo tēlu. Bez šūšanas gan. Vīrs tik ik pa laikam uzskavo jaunu kārtu. :)

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...