pirmdiena, 2012. gada 9. janvāris

Ziemassvētku lācītis Jaunajā gadā!

Sākšu jau ar to, ka gribu novēloti jums visiem novēlēt Laimīgu jauno gadu!
Lai šis gads paver jaunas radošas iespējas!


Vecais gads manā dzīvē bija ļoti īpašs :) Notikumiem, emocijām, darbiem, skaistiem mirkļiem pilns, bet tā īpaši gribās akcentēt divus notikumus:


1. Dievs mūsu ģimenei dāvāja dēlu! Un līdz ar viņu neizmērojami daudz mīlestības, prieka, smaidu un, protams, arī rūpju. Bet man pašai - tik lielu piepildījuma un gandarījuma sajūtu par piedzīvotām jau otrām mājdzemdībām!

2. Es tā nopietni pievērsos bloga rakstīšanai. Un lai arī cik muļķīgi tas neizklausītos, tieši blogs ir tas galvenais manas rokdarbošanās virzītājspēks, kas visas ieceres liek īstenot ātrāk, labāk un kvalitatīvāk :) Turklāt nekas neiedvesmo vairāk par Jūsu ikkatra komentāru! Paldies!

Bet šodien es rakstu par parādu no pērnā gada! Es neesmu atrādījusi dāvanu, ko saņēmu no Agitas Ineses rīkotajā Ziemassvētku dāvanu apmaiņā!
Tad nu lūk, pie manis atceļoja viens mazs, burvīgs, mīļš, balts, skanošs un iedvesmojošs lācītis :) Paldies Tev Agita par burvīgo dāvanu! Mana meitiņa to tik ļoti kāro iegūt savā īpašumā, bet pagaidām es stingri turos pretī, ka nē! Šis lācītis ir mammas lācītis :)


Bet man pašai bija tas gods dāvanu gatavot Inesei pašai :) Par to, ko viņa saņēma Ziemassvētkos, var lasīt Ineses teikto!


*First, I want to wish you a Happy New Year! I wish this year opens for you new creative opportunities!

Last year was very special in my life :) Full with events, emotions, works, beautiful moments, but especially I want to share with you two events:

1. God gave a son to our family! And together with him love, joy, smiles and off course care more than you can measure. But for me – so big feeling of fulfillment and satisfaction about already second experienced home birth!

2. I started to write this blog seriously. And, not scared to sound silly, but exactly the blog is the main driving force for my handicraft working, making me to fulfill my ideas faster, better and with better quality :) Besides nothing inspires more than your comments! Thanks!

But today I write about debt from last year! I haven’t shown you the present I got from Agita in Ineses organized Christmas present exchange!
So, I got one small, adorable, sweet, white, sounding and inspiring bear :) Thank You Agita for the beautiful present! My daughter so much wants to get the bear for her, but for the present I resist that no! This bear is mummy’s bear :)
But I had an honor to make a present for Inese herself :) What she got for Christmas from me, you can read in her own blog!
 
1 komentārs:

  1. kāds Tev Laimes lācis :)))
    Paldies, ka ieliki bildīti, kā reizi velku kopā bilanci un ir daži parādnieki, kas nav atskaitījušies :)

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...