ceturtdiena, 2011. gada 13. oktobris

Uz jūru pakaļ kociņiemVakar mēs ar ģimeni devāmies uz jūru. Kāds, lai vienkārši pastaigātos, kāds, lai fotografētu jūru, bet es – ar domu salasīt no jūras izskalotus kociņus, akmentiņus un čiekurus!

 Lai gan mums ir savas mīļās un ierastās vietas, kur braucam staigāt gar jūru, tomēr šoreiz nolēmām apmeklēt kādu jaunu un nebijušu vietu. Vienīgais noteikums bija ne pārāk tālu no Rīgas. Tad nu atvērām karti un secinājām, ka mēs esam redzējuši kā jūrā ietek Daugava, Lielupe un Venta, bet nekad neesam bijuši pie Gaujas ietekas jūrā. Divreiz mums nebija jādomā, sakāpām mašīnā un traucāmies jūras virzienā!

Ja mums te pieRīgā paveroties pa mājas logu likās pavisam feins laiciņš – saulaini rudenīga diena, tad pie jūras viss bija pavisam citādāk – stiprs vējš un melna jūra ar baltiem metru augstiem viļņiem!Bet par spīti stiprā vēja caurpūstai galvai, tik skaļajai jūras šalkoņai, ka nebija iespējams sarunāties, mums bija fantastiska diena! Mana jaunkundze dabūja izskraidīties pa jūrmalas mīkstajām smiltīm, Cilvēka Mazulis piespieda galvu pie tēta krūtīm un no lielā trokšņa aizmiga, tētis varēja izfotografēties un izfilmēties pēc sirds patikas, bet es salasīju daudz pavisam skaistus jūras izskalotus kociņus! Starpcitu, jā, ja jums vajag kociņus, braucat takš apskatīt kā Gauja ietek jūrā! Jo tur bija kur izvērsties! Lielāki un mazāki, pavisam lieli un pavisam sīki, plakani un apaļi, tieši tādi, kādus sirds kāro! Braucat, jo tur pietiks visiem! Pēc akmeņiem un čiekuriem gan tur nebraucat, jo akmeņu tur vienkārši nav, bet čiekuri mežā ir kaut kādi neriktīgi. Nu ja ne neriktīgi, tad vismaz ne tādi, kādus es biju iedomājusies :)


Un Dievs mūs vakar vienkārši lutināja! Jo visapkārt redzami lija lietus, bet mēs nedabūjām ne pilītes :)                                 Lai Jums jauka diena!

2 komentāri:

  1. fantastika - man kā reizi kārojas tos saskalotos kociņus - tur izskatās kā īstā kociņbedrē :)))
    Man tik žēl, ka šodien nesanāca pabūt ar Tevi ilgāk, ceru, ka Mazulis nebija pārkreņķējies... Mums, izrādās ir tikai DT pa vidu, atpakaļceļš bija pavisam īss :)

    AtbildētDzēst
  2. Jā, žēl gan, ka laiks nu nemaz nebija pastaigai piemērots :( Un vēlreiz paldies par tik burvīgo mapīti ;)

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...