pirmdiena, 2011. gada 10. oktobris

Par klusumu un Dzimšanas dienas kleitu / *About the silence and birthday dress

Eh... Tā, tā, tā – es kratu pirkstu un pārmetoši māju ar galvu... Gandrīz jau mēnesis pagājis, bet no manis ne čiku, ne grabu... nekādas ziņas un nekādu jaunu ierakstu... Es atvainojos Jums mani dārgie sekotāji un lasītāji! Atvainojos – patiesi!
Iepriekš jau rakstīju, ka septembra sākumā mēs no laukiem pārcēlāmies atpakaļ uz pilsētu. Pa šo mēnesi es kopu un kārtoju māju (eh, pašai sevi jālabo – kārtoju dzīvokli!), mēģināju pierast pie domas, ka tagad ar diviem bērniem galā jātiek gandrīz vienai pašai (jo no sirds atļāvu vīram sākt garu ceļu pretī sava sapņa piepildījumam jeb atļāvu katru darbdienas vakaru garas stundas pavadīt augstskolas telpās apgūstot pavisam jaunu profesiju), pēdējās divas nedēļas piestrādāju arī par medmāsiņu, jo ārstēju savus abus mīluļus no traka rudens vīrusa... un tam visam pa vidu vēl pazaudēju savu rokdarbošanās mūzu... eh...
Bet tagad gan! Pēdējās dažas dienas man ir bijušas gana radošas - ir uztapušas gandrīz desmit dažādas matu lentas viena par otru skaistākas un vēl šādi tādi nieki! Bar to visu pavisam drīz!

Bet šodien jums parādīšu savas meitiņas Dzimšanas dienas kleitu, par ko solīju jau vairāk kā pirms mēneša te!

Kleitu šuvu no puķaina kokvilnas auduma, ko vasaras sākumā laimējās nopirkt Abakhanā un volāniem pieskaņoju klāt vienkrāsainus kokvilnas audumus, kas vēl krietnāku laiciņu atpakaļ tika iegādāti Mežrozē! Kleitai piegrieztni konstruēju pati, par paraugu izmantojot jau esošās kleitas!Sanāca jau labi! Man patika un manai jaunkundzei arī! Tikai es biju pārrēķinājusies ar garumu (nebiju plānojusi tik garu, bet tā nejauši sanāca :D) un kleita sanāca teju līdz grīdai! Tāpēc diemžēl kleita Dzimšanas dienas ballītē mugurā sabija vien apmēram 30min, nu labi, varbūt stundu, jo izrādās, ka ar kleitu līdz zemei nav iespējams palēkāt piepūšamā atrakcijā, ko vecvecāki bija sarūpējuši mazmeitai Dzimšanas dienā :) Tajā nepārtraukti sanāca saķerties un sapīties... tāpēc diezgan ātri skaistā kleita tika nomainīta pret kuplajiem svārkiem un ballīte varēja risināties pilnā sparā :)  Uz drīzu tikšanos atkal!

*Eh, I’m really sorry that I haven’t written here so long. But as I already told, at the beginning of September we moved back to city. In this month I was cleaning my apartment, used to new situation that now I have to deal with two kids almost alone (because my husband started to go to university again) and the last two weeks I had to be nurse, because my kids was ill... and plus – I lost mu handicraft inspiration...
But now the last few days were really creative! I have made almost ten beautiful headbands and some other little stuff! About all this - very soon!
But today I want to tell you about my daughter’s birthday dress I promised you here! It is sewed from cotton fabric and the pattern I made myself! I think the dress was great! I liked it and my daughter too! Only it was a bit too long, so after 30 min in birthday party we had to change, because it turned out – it isn’t possible to jump in bouncy castle with a dress till the ground :D So we quickly changed to ruffle skirt and the party was great!


 7 komentāri:

 1. Visa blogzeme bij pārliecināta, ka Tu AUD:) un nav laika blogot :) loģiski..:)
  Bet ļota kleita:)

  AtbildētDzēst
 2. ļoti skaista kleitiņa un tik saskanīgs tēls ar matu lentu - burvīgi :)))

  AtbildētDzēst
 3. Burvīga kleitiņa vēl burvīgākai jaunkundzei!

  AtbildētDzēst
 4. Ou! Nu redz, kādus pavērsienus esi izaudusi!
  Ar pārvākšanos! Nu uz ziemu ieziemoties tuvāk pilsētai nemaz nav tik slikti!Kleita tiešām burvīga!

  AtbildētDzēst
 5. skaista kleita :) man tieši patīk, ka tik gara, jo tad jo vairāk liekas, ka tiešām īsta un par godu dzimšanas dienai :)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies, paldies!
  Kristīne - ar aušanu man gan diemžēl pēdējās nedēļas nav sanācis darboties (jo bija jāsēž ar saviem slimniekiem tepat pieRīgas mājās), bet kaut kas jau noausts ir! Cerams sestdien beidzot atkal tikšu uz laukiem un varbūt pat izdosies pirmo paklājiņu pabeigt!?

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...