piektdiena, 2011. gada 29. jūlijs

Ķēdīte knupītim / *Pacifier clipManam mīļajam puisītim knupītis ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, pagaidām :) Ir jau dzirdēti dažādi stāsti, ka knupītis mazajam cilvēciņam nemaz nav tik labs, bet es saviem bērniem tomēr to esmu izvēlējusies dot, jo nav jau noslēpums, ka tā ir daudz vienkāršāk un ātrāk nomierināt bērnu. Sevišķi sabiedriskā vietā, kur bērnu vajag ātri apklusināt un nav iespējas uz sitienu pasniegt lielo piena kannu :)
Tieši tāpēc arī bija nepieciešama ķēdīte, lai knupītis nekur nepazustu un īpaši ārpus mājām arī nenokristu zemē. Un tas jau laikam būtu jocīgi, ja es ķēdīti nopirktu veikalā, vai ne? Un vēl plastmasas :) Tāpēc ņēmu un uztamborēju tam knupītim ķēdīti pati, ietamborējot mammas mīlestības un sirsnības pavedienus!Tamborēju es to no 100% kokvilnas diegiem pēc jau iepriekš aprakstītās bumbiņu aptamborēšanas shēmas, izmantoju koka bumbiņas un knaģi nopirku šūšanas piederumu veikalā! Un ķēdīte gatava!


  
Un, jā, ķēdīte pilda ne tikai savu galveno funkciju – knupīša nepazaudēšanu, bet arī ļoti labi noder kā rotaļlieta, ko mazajām rociņām ļoti patīk ņurcīt, ripināt un virpināt!
3 komentāri:

  1. Skaisti un ar māmiņas mīlestību- kas var būt labāks? :)

    AtbildētDzēst
  2. šis ir feins knupītis. patīk tie mazie krāsainie bumbuļi, un arī mazajam droši :))

    AtbildētDzēst
  3. fantastiski mīļš, kaut arī tāds puiciski atturīgs - ļoti, ļoti jauks darinājums (pirmā bilde ļoti patīk, feina :D)

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...