sestdiena, 2011. gada 18. jūnijs

Naudas maks / *Purse

Vai atceraties, kad rakstīju par zaļi/brūnajām vilnas zeķēm te? Tad solīju, ka atrādīšu arī otru dāvanas daļu, kas arī bija zaļi brūna... tā kā dāvana jau bija uzdāvināta, tad nekādīgi nesanāca to ātrāk nobildēt, bet nu beidzot saņēmāmies un ar fotoaparātu un visām gaismām aizbraucām ciemos pie mana brāļa un ... nobildējām! Tad nu beidzot atrādu to otro dāvanas daļu – naudas maku!
Naudas maku, kā gandrīz visu citu, ko atrādu šajā blogā, protams, ka šuvu pirmo reizi :) Un sanāca, hm, jau arī kā pirmo reizi šūts... noteikti ne perfekts, ne ideāls, bet tika šūts un dāvināts no sirds... patiesi! Un brālis, nezinu, vai aiz cieņas un žēluma, vai patiešām no sirds, bet saka, ka viņam patīk :) Bet brālis mums nav nekāds perfekcionists, bet gan drīzāk tāds „sava ceļa gājējs” un tieši tāpēc viņš ir tik mīļš un tieši tāpēc droši vien ne perfektais un ne ideālais naudas maks viņam patīk un iet pie sirds!Visā savā būtībā nu nav jau tas maks arī tik slikts, savu funkciju viņš pilda, nauda ārā nebirst :)Tik vien cik es pati zinu ko un kā nākamreiz darītu citādāk...

7 komentāri:

 1. Wow, maks! Vareni un apbrīnojami, es nekad nevarētu saņemties kam tādam ķerties klāt.

  AtbildētDzēst
 2. krāsas man ļoti patīk :), un dikti sarežģīts - ar n-tajām kabatiņām. Te jau tas grūtākais ir sākumā izdomāt tehnoloģiju, ko pēc kārtas un kā piešūt, lai nedublējas vīles un lai viss turas kopā - to es parasti nespēju sakombinēt, tāpēc tādiem sarežģītiem darbiņiem i klāt neķeros :)
  No kāda materiāla tas šūts (drīzāk jau jautājiens, kur pie tāda var tikt :D)

  AtbildētDzēst
 3. Es arī apbrīnoju tavu izdomu - man ar to soļu secību nesanāk, kur pie kā piešūt. Skaists maks ar dvēseli, un brālim tiešām jabūt priecīgam, ka māsa kaut ko tādu ir tieši viņam darinājusi:)

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti jauks darbs!Un nekādas kļūdas nav redzamas!

  AtbildētDzēst
 5. Lielum lielais paldies jums visām par tik jaukiem vārdiem :)
  Inese, tas brūnais audums ir makslīgā āda (kaut kā īstajai ādai bija bail ķerties klāt), bet zaļais ir pavisam vienkāršs kokvilnas audums no "Mežrozes"!

  AtbildētDzēst
 6. Lielisks maks!
  Kā tādu var dabūt gatavu?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Uh, tur bija ko palauzīt galvu un pacīnīties kā visas kārtas sašūt pareizā secībā :) Ja kādreiz vēlreiz saņemšos ko tādu šūt, noteikti uzcepšu pamācību!

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...