pirmdiena, 2011. gada 6. jūnijs

Kad vienkāršs pārtop par greznu / *When simple becomes splendid

Šis man ir tāds pavisam ātrais ieraksts, jo mēs beidzot esam pārvākušies uz laukiem, tāpēc jāsteidz pie lauku darbiem, lai rudenī būtu prieks par izaudzēto dārzeņu un augļu ražu :)
Bet gribās parādīt kā pavisam vienkāršu jaciņu var fiksi pārtaisīt par greznu jaciņu! Pirms kāda brītiņa bija jāapmeklē viens svinīgāks pasākums un tikai pašā pēdējā brīdī sapratu, ka ar izvēlēto kleitu vien būs par vēsu... tad nu ķēros klāt savam jaciņu arsenālam un pusstundas laikā piešuvu klāt šādas te rišas!Bildes kvalitāte gan nav no tām labākajām, jo izrādās, ka melnu uz melna bildēt ir ļoti grūti... :)
Princips ir tāds pats kā auduma puķēm – izgriež aplīšus, apdedzina maliņas un tik šuj klāt! Un šādu ideju jau ļoooti sen noskatīju šeit:  http://grosgrainfabulous.blogspot.com/2010/12/embellish-knit-month-day-30.html un te var arī redzēt kā tas izskatās uz gaišāka auduma!
Šis manuprāt ir ļoti vienkāršs, bet skaists variants kā atsvaidzināt un dot otro iespēju kādam apģērba gabalam, kam jau sen skapī ir sakrājusies virsū laba putekļu kārta... :) 
3 komentāri:

  1. Ļoti pat labi var visu tavā bilde redzēt! Un paldies par linku. Man te tieši drīzumā vajadzēs ķerties pie auduma ziedu veidošanas:)

    Un lai ražīga vasara!

    AtbildētDzēst
  2. ideja fantastiska - oriģinālversijā tur dikti daudz to rimbuļu, traks var palikt to visu dedzinot..., bet izskatās smuki

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...