piektdiena, 2011. gada 29. aprīlis

Sedziņa jaundzimušajam / *Blanket for newborn

Hm... Sākšu jau ar to, ka mēs tagad ģimenē esam četri!
Zaļajā ceturtdienā mēs savās mājās sagaidījām brālīti. Visi četri esam ļoti ļoti laimīgi un bezgala pateicīgi Dievam par šo lielo lielo dāvanu!
Tāpēc neņemiet ļaunā, ja kādu brīdi šeit ierakstīšu kaut ko retāk, jo bērni un ģimene tagad ir pirmajā vietā, viss pārējais - pēc iespējas! Bet ilgi gaidīt nelikšu, jo man ir sakrājusies kaudzīte ar lietām, ko atrādīt, jo pēdējās dienas ar lielo punci bija īpaši ražīgas :)

Un viena no tām lietām, ko paspēju pabeigt pirms dēla Dzimšanas dienas, ir šī patchwork stila sedziņa.


 Etsy veikaliņš ir pilns ar šādu sedziņu piedāvājumu un man tās tik ļoti iekrita sirdī, ka nolēmu manam bērnam arī tādu vajag (vai pareizāk –MAN arī tādu vajag)! Tad arī ķēros pie darba.
Pirmais uzdevums bija atrast piemērotus audumus. Nolēmu, ka veidošu sedziņu tādu violeti/pelēk/baltu – tā lai der gan puikam, gan meitenei, jo mēs līdz pašām beigām nezinājām, ko ģimenē sagaidīsim – brālīti vai māsiņu! Dažus piemērotus audumus atradu jau mājās, dažus piepirku „Mežrozē” un audumu klāsts bija sagatavots! Visi augšpusē izmantotie krāsainie audumi ir 100% kokvilnas audumi, bet apakšā ir balts flanelis.Un tad tik atlika izgriezt daudz mazus kvadrātiņus un sākt šūšanu! Jā, par šūšanu runājot, godīgi sakot nebiju iedomājusies, ka sašūt perfekti kopā daudz mazus kvadrātiņus, var būt tik grūti!!! Nācās pacīnīties ne pa jokam, bet rezultāts man ļoti patīk un pašu apmierina! Un mazais tikko dzimušais puika uz šīs sedziņas izskatās tik apbrīnojami skaisti :)Bet tagad saku uz kādu īsu laiciņu „atā”! Droši vien atkal līdz kādam agram rītam kā šodien, kad mamma ir piecēlusies agrāk, bet abi bērni vēl saldi čuč... tā, starpcitu, negadās bieži :)


5 komentāri:

 1. no sirds apsveicu - audziet lieli un veseli, visu pārējo jau tad arī paspēsiet :)
  Sedziņa ļoti jauka - cik zinu, kvadrātu pečvorkus nešuj no kvadrātiem, bet gan no garām strēmelēm, sākumā tās sašujot, tad sagriežot tā, lai veidojas kvadrāti un tās strēmeles jau atkal šuj kopā... Vienvārdsakot - pečvorkā ir daudz viltību, kā optimizēt un vienkāršot šūšanu :)))
  Novēlu Tev atlicināt arī kādu mīļbrīdi sev - lai cik mīļi tie mūsu mazuļi nebūtu, tomēr māmiņām arī citi prieki ai kā nepieciešami :)

  AtbildētDzēst
 2. Sirsnīgākie, paši, paši sirsnīgākie apsveikumi no Zaubes mežiņa!

  Veselību mazulim un izturību mammai!

  Un, jā, sedziņa ir burvīga!

  AtbildētDzēst
 3. Mīļi sveicieni! Lai mazulim veselība un vecākiem jūra pacietības! Lai gan šis taču Tavs otrais mazulis, tad - okeānu pacietības! :c) Un daudz, daudz mīlestības!
  Sedziņai ļoti skaistas krāsas!

  AtbildētDzēst
 4. Ja es pareizi uztvēru, tad mazo brāli sagaidījāt piedzimstam mājās. Tas noteikti dara šo satikšanos vēl skaistāku!
  Apbrīnojami ir būt mammai diviem tik maziem bērniņiem. Lai jums skaisti kopā!

  AtbildētDzēst
 5. Paldies, vissirsnīgākais paldies par tik jaukiem apsveikumiem un vēlējumiem :) Jā, pacietību, lai tiktu galā ar diviem maziem bērniem vajag daudz, bet pagaidām vēl tās pacietības pietiek, redzēs kā būs tālāk...

  Un, Plūmīte, jā, tu uztvēri pareizi - mēs mazo brāli tieši tāpat kā māsu sagaidījām piedzimstot paši savās mājās :)

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...