ceturtdiena, 2011. gada 10. marts

Vēl viens kubs / *Another cube

Nemaz nebiju domājusi, ka tik drīz uzšūšu vēl vienu kubu, bet... ejot raudzībās pie mazā jaunskunga un dāvinot viņam pašas šūtu čūskulēnu, sapratu, ka arī lielajam brālim, kurš patiesībā nu nemaz nav tik liels, arī ir jāuzdāvina kāda dāvana! Un tā kā laika bija gaužām maz, nolēmu, ka visprātīgāk būtu uzšūt kubu, jo to jau reiz biju darījusi un zināju visus kas un kā un kāpēc!

Kubs tapa puisim nedaudz zem 2 gadiem. Tādēļ nolēmu, ka iespējams ir laiks sākt apgūt matemātiku :)

Tad nu te ir iespēja 3 pamata ģeometriskās figūras līmēt vienu otrai virsū un ripināt bumbiņas:mācīties skaitīt līdz 10:
trenēt mazos pirkstiņus un savērt filca režģīti kā nu pašam tīk:kā arī var mācīties katras krāsas taisnstūrītim atrast īsto kabatiņu!Cerams, ka arī lielais brālis par kubu ir tik pat lielā sajūsmā kā mazais par savu čūskulēnu :)

6 komentāri:

 1. ārkārtīgi skaists un interesants kubs - īsti puicisks. Saki, kādi Tavam kubam izmēri?

  AtbildētDzēst
 2. Paldies :)
  Abiem maniem kubiem, ko esmu uzšuvusi, izmēri ir 15x15x15cm!

  AtbildētDzēst
 3. tāpēc man likās, ka izskatās savādāk, nekā 20x20 :)
  Es savam pirmajam kubam nekādi nevaru saņemties, bet jau labu laiku arī domāju, ka vai tik nevajag mazāku izmēru līdz 15 cm nolaist, 10 savukārt liekas pa mazu..., bet 20 tā kā pa lielu :)))

  AtbildētDzēst
 4. Jā... kad es taisījos šūt pirmo kubu, tad arī ilgi domāju par vislabāko izmēru un beigās nonācu pie secinājuma, ka vislabākais ir 15x15! Jo tieši kā tu saki - 10x10 šķiet tā kā par mazu, jo viss sanāktu tāds pārāk sīks un smalks, bet 20x20 atkal likās stipri par lielu - mazais cilvēks paņemtu to rokās, lai kaut kur dotos, bet vairs neredzētu ceļu, jo acīm priekšā kubs :D
  20x20 varētu šūt lielākiem bērniem, bet te atkal jautājums - vai lielākiem par 3 gadiem bērniem tāds varētu interesēt?

  AtbildētDzēst
 5. nu pēc trim gadiem vienkārši ir citi knibuļi - kurpju siešanas mācīšanās, dažādas aizdares, cipari, burti, "prāta spēles" u.t.t. - Lainei, šķiet, ir sadalīti arī pa vecumiem kubi, tur tā atšķirība arī redzama...

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...