sestdiena, 2011. gada 12. februāris

Vilnas zeķes / *Wool socks

Vecās labās vilnas zeķes... nekas īpašs, vai ne? Bet tomēr kaut kas tik neatkārtojami mīļš, silts, praktisks un burvīgs!
Mūsmājās vilnas zeķes ir lielā cieņā. Ziemā, protams. Tās valkā gan lieli, gan mazi un ne tikai tajās reizēs, kad paredzēta gara ziemas pastaiga pa piesnigušu mežu. Mēs tās valkājam katru dienu gan zābakos, gan vienkārši čību vietā pa māju. Jā, starpcitu, čību mūsu mājās nav. Nekādu.
Tad nu šogad ir uztapināti 3 pāri vilnas zeķu (atrādīšu es gan tikai divus, jo tas trešais pāris tika uzdāvināts pirms bildēšanas)...  Un kaut kā man sanāk adīt tikai vīriešu zeķes, jo pašai ir pietiekami vilnas zeķu krājumi saņemti dāvanās no visādām omītēm un tantēm, arī bērns par vilnas zeķu trūkumu nevar sūdzēties, bet vīram ar tām zeķēm ir visbēdīgāk... 
Tad nu šogad iepriecināju savu vīru ar siltām kājām sievas adītās vilnas zeķēs! Viņš tagad priecājas par balti/pelēkām 100% ekoloģiskās vilnas zeķēm ar auseklīša ornamentu sānos!

Bet otras zeķes tika darinātas manam brālim Ziemassvētkos un pēc krāsām tika pieskaņotas otrai dāvanas daļai, kas arī bija zaļi/brūna! Kādai? Par to kaut kad vēlāk!   
Un patiesībā jocīgi, cik vienas vilnas zeķes ar siltām kājām var ikdienu padarīt tik ļoti laimīgāku :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...