ceturtdiena, 2011. gada 17. februāris

Ar atmiņām par Ziemassvētkiem / *With memories of Christmas

Nezinu kāpēc, bet pēdējos gados tā ap februāri, kad ārā ir tik skaists laiks kā šodien – auksts, spīd saulīte un viss ir tāds sniegoti un sarmoti balts, es vienmēr sailgojos pēc Ziemassvētkiem... Pēc nesteidzīgiem Ziemassvētkiem bez lielās dāvanu kņadas, kad māju piepildītu svaigi ceptu pīrāgu smarža un visa ģimene būtu kopā... Varbūt man vajag ieviest tradīciju un februārī saaicināt visus savus mīļos uz ziemas svinēšanu??? Hm... jāpadomā!
Bet šodien, izmantojot situāciju, ka esmu sailgojusies pēc Ziemassvētkiem, atrādīšu kā mēs šogad gaidījām Ziemassvētkus jeb par kādu Adventes kalendāru varēja priecāties mans bērns!


 

Mums bija 24 kabatiņas, kurās katrā bija kāds saldums, plus karā otrajā kabatiņā bija arī eglīšu mantiņa, ko uzkarināt Adventes kalendāra eglītē!
 Tā mūsu eglīte sākumā bija tukša, bet lēnām lēnām tuvojoties svētkiem piepildījās pilna ar mantiņām! Jāsaka gan, ka manai uz to brīdi 1,3 gadus vecajai meitiņai šis kalendārs bija par "lielu" :) Vai arī viņa bija vēl pārāk maza, lai saprastu tā jēgu un prieku! Bet tā kā biju apņēmusies uzšūt šādu kalendāru mūsu māsīcai, kas ir divus gadus vecāka (un viņai kalendārs bija tieši laikā), tad likās, ka nevaru apdalīt savu bērnu, viņam tādu neuzšujot... Bet nekas, nākošgad arī mūsu mīlulei tas būs tieši laikā!  

1 komentārs:

  1. Ļoti skaists un dzīvespriecīgs kalendārs!:))) Nākamgad arī mazā novērtēs un pukstošu sirsniņu vērs vaļā katru nākamo kabatiņu :))

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...